אודותינו

מחוייבים להצלחה שלכם

משף פתרונות הידוק הינה פעילות מובילה המתמחה במתן מגוון רחב של פתרונות הידוק לייעול תהליכי ההידוק במוצרי לקוחותינו. מתוך מחויבות למצוינות וחדשנות, אנו מציעים מבחר מגוון של אפשרויות הידוק, לרבות טכניקות הידוק כגון ברגים ותבריגים, אינסרטים, קשיחים מפלסטיק ומסמרות, כמו גם הדבקה ואבטחת ברגים.

אנו במשף פתרונות הידוק מבינים את החשיבות של הידוק מאובטח ואמין בתעשיות שונות, החל מרכב וחלל ועד מוצרי אלקטרוניקה ומוצרי צריכה. הפורטפוליו המקיף של פתרונות הידוק שלנו מאפשר ללקוחותינו לשפר את השלמות המבנית, העמידות והביצועים הכוללים של המוצרים שלהם.

עם צוות של מומחים וטכנאים מנוסים, אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו כדי להבין את הדרישות הספציפיות שלהם ולספק פתרונות הידוק מותאמים לצרכים שלהם. בין אם מדובר בבחירת המחברים המתאימים, תכנון תהליכי הידוק יעילים או אופטימיזציה של פעולות ההרכבה, אנו שואפים לספק תוצאות מעולות ולהבטיח את שביעות רצון הלקוחות.

המחויבות שלנו לאיכות היא בלתי מעורערת. אנו מוצאים חומרים באיכות גבוהה עבור מוצרי ההידוק שלנו ומיישמים אמצעי בקרת איכות מחמירים לאורך תהליך הרכש. זה מבטיח שהלקוחות שלנו יקבלו פתרונות הידוק אמינים, עמידים ותואמים לתקנים בתעשייה/

כשותף מהימן בתעשיית ההידוק, משף פתרונות הידוק מחויבת לספק פתרונות חדשניים ואמינים המשפרים את היעילות והאפקטיביות של מוצרי לקוחותינו. אנו גאים במחויבות שלנו למצוינות, איכות ושביעות רצון לקוחות, ואנו מצפים להמשיך ולספק פתרונות הידוק חדישים עבור מגוון רחב של תעשיות.

הסיפור שלנו

החל מ-1981 ועד היום

משף אספקה טכנית הוקמה ע"י אשר (קיקי) פרנקל בשנת 1981. ששורשיה קשורים עמוק בעבודתו החלוצית של מנחם שמשון פרנקל (1923-2015), שהניח את היסודות של החברה בשנת 1949. בהתבסס על מורשתו לינק לתעודה, משף ממשיכה לשאוף למצוינות. ומטרתה לספק שירותים מקיפים למפעלים, אנשי אחזקה וייצור בתעשיות שונות, מפעלי היי-טק ומוסדות. חברתנו מציעה מגוון רחב של כלי עבודה, ציוד טכני, חומרי גלם, ברגים ומחברים כדי לתת מענה לצרכים המגוונים של לקוחותינו.

עם צוות מסור של 10 עובדים הפועלים במחלקות שונות, משף מחויבת לספק פתרונות מהשורה הראשונה ללקוחותינו . מחלקת האספקה הטכנית שלנו מציעה מגוון רחב של כלי עבודה ומדידה, כלי חיתוך, מוצרי ליטוש, אביזרים שונים, דבקים, כימיקלים ועוד. אנו מבטיחים שללקוחותינו תהיה גישה לאספקה החיונית הדרושה להם כדי לבצע את תהליכי העיבוד והייצור שלהם ביעילות.
בנוסף לכלים ואספקה, מחלקת חומרי הגלם שלנו מספקת פלדות איכותיות, מתכות אל ברזליות וחומרי פלסטיק. אנו מבינים את החשיבות של שימוש בחומרים מעולים בתהליכי ייצור, ולפיכך, אנו שואפים לספק חומרי גלם העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה.

אחד מיתרונות הליבה שלנו טמון במחלקה הייעודית שלנו לפתרון בעיות טכניות, פיתוח פתרונות חדשניים ואיתור מוצרים מיוחדים. אנו מאמינים בשיפור מתמיד ובמציאת פתרונות מותאמים לאתגרים הייחודיים של לקוחותינו.

צוות המומחים שלנו תמיד מוכן לסייע ללקוחות להתגבר על מכשולים טכניים ולספק להם פתרונות מותאמים אישית העונים בדיוק על הדרישות שלהם.